Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: 1 vote | @count votes
nl[0]: 1 stem
nl[1]: @count stemmen

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Secondary menu
nl: Secundair menu

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Subscribe to @feed-title
nl: Abonneer op @feed-title
