Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Pages
ro: Pagini

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: 1 vote | @count votes
ro[0]: 1 vot
ro[1]: @count voturi
ro[2]: @count de voturi

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Main menu
ro: Meniu principal

en: Secondary menu
ro: Meniu secundar

en: (active tab)
ro: (tab activ)

en: Subscribe to @feed-title
ro: Abonare la @feed-title
