Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Pages
sk: Stránky

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: up
sk: hore

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: 1 vote | @count votes
sk[0]: @count hlas
sk[1]: @count hlasy
sk[2]: @count hlasov

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: (active tab)
sk: (aktívna karta)

en: Subscribe to @feed-title
sk: Odoberať @feed-title
