Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Pages
sq: Faqet

en: Go to previous page
sq: Shko tek faqja paraardhëse

en: up
sq: sipër

en: Go to parent page
sq: Shko tek faqja prind

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: 1 vote | @count votes
sq[0]: 1 votë
sq[1]: @count vota

en: (active tab)
sq: (tab aktive)
