Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Pages
sv: Sidor

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: 1 vote | @count votes
sv[0]: 1 röst
sv[1]: @count röster

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Main menu
sv: Huvudmeny

en: Secondary menu
sv: Sekundär meny

en: (active tab)
sv: (aktiv flik)

en: Subscribe to @feed-title
sv: Prenumerera på @feed-title
