Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Pages
th: หน้า

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: up
th: ขึ้น

en: Go to parent page
th: ไปหน้าแม่

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: 1 vote | @count votes
th[0]: 1 โหวต
    @count votes
th[1]: @count โหวต

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: (active tab)
th: (แท็บปัจจุบัน)

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title
