Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Home
tr: Anasayfa

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: 1 vote | @count votes
tr[0]: 1 oy
tr[1]: @count oy

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Main menu
tr: Ana menü

en: Secondary menu
tr: İkincil menü

en: (active tab)
tr: (etkin sekme)

en: Subscribe to @feed-title
tr: Abone ol: @feed-title
