Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Pages
ug: بەت

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to parent page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Main menu
ug: باش تىزىملىك
