Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Pages
uk: Сторінки

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title
