Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Pages
vi: Trang

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: 1 vote | @count votes
vi[0]: 1 phiếu
vi[1]: @count phiếu

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Main menu
vi: Trình đơn chính

en: Secondary menu
vi: Trình đơn phụ

en: (active tab)
vi: (tab hoạt động)

en: Subscribe to @feed-title
vi: Nhận tin từ @feed-title
