Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Pages
am: ገፆች

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
