Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Pages
az: Səhifələr

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to parent page
az: Əsas səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Secondary menu
az: İkinci dərəcəli menyu
