Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Pages
bs: Stranice

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
