Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Pages
gl: Páxinas

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: 1 vote | @count votes
gl[0]: 1 voto
gl[1]: %count votos

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Main menu
gl: Menú principal

en: Secondary menu
gl: Menú secundario

en: (active tab)
gl: (solapa activa)

en: Subscribe to @feed-title
gl: Subscribirse a @feed-title
