Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (12 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: up
it: su

en: Go to parent page
it: Vai alla pagina padre

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: 1 vote | @count votes
it[0]: 1 voto
it[1]: @count voti

en: Primary tabs
it: Schede primarie

en: Secondary tabs
it: Schede secondarie

en: Main menu
it: Menu principale

en: Secondary menu
it: Menu secondario

en: (active tab)
it: (scheda attiva)

en: Subscribe to @feed-title
it: Iscriviti a @feed-title
