Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Pages
jv: Kācā

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: 1 vote | @count votes
jv[0]: 1 pilihan
jv[1]: @count pilihan

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: (active tab)
jv: (tab aktif)

en: Subscribe to @feed-title
jv: Langganan @feed-title
