Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: 1 vote | @count votes
lt[0]: @count balsas
lt[1]: @count balsai
lt[2]: @count[2] balsų

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Subscribe to @feed-title
lt: Užsiprenumeruoti @feed-title
