Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
