Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Pages
oc: Paginas

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Main menu
oc: Menú principal

en: Secondary menu
oc: Menú segondari

en: (active tab)
oc: (onglet actiu)

en: Subscribe to @feed-title
oc: Soscriure a @feed-title
