Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Pages
pl: Strony

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: 1 vote | @count votes
pl[0]: 1 głos
pl[1]: @count głosy
pl[2]: @count głosów

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Main menu
pl: Menu główne

en: Secondary menu
pl: Menu odnośników dodatkowych

en: (active tab)
pl: (aktywna karta)

en: Subscribe to @feed-title
pl: Subskrybuj @feed-title
