Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Pages
ru: Страницы

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: up
ru: Вверх

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: 1 vote | @count votes
ru[0]: @count голос
ru[1]: @count голоса
ru[2]: @count голосов

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Main menu
ru: Главное меню

en: Secondary menu
ru: Дополнительное меню

en: (active tab)
ru: (активная вкладка)

en: Subscribe to @feed-title
ru: Подписаться на @feed-title
