Japanese Mobile (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Pages
ur: صفحات

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to parent page
ur: پیرنٹ پیج پر جائیے

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: (active tab)
ur: (ایکٹِو ٹیب)
