jPlayer (7.x-2.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: None
az: Yoxdur

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Background color
az: Arxa rəng
