jPlayer (7.x-2.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: None
bn: একটিও নয়

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: All
bn: সমস্ত

en: Not found
bn: পাওয়া যায় নি

en: Media
bn: মাধ্যম
