jPlayer (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: None
ca: Cap

en: Single
ca: Simple

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Not found
ca: No trobat

en: Media
ca: Multimèdia

en: Background color
ca: Color de fons

en: Repeat
ca: Repeteix

en: Kind
ca: Tipus

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica
