jPlayer (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: Single
fi: Yksinkertainen

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Repeat
fi: Toisto

en: Time Format
fi: Aikamuoto
