jPlayer (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: None
he: ללא

en: Single
he: יחיד

en: User
he: משתמש

en: All
he: הכל

en: Not found
he: לא נמצא

en: Media
he: מדיה

en: Background color
he: צבע רקע

en: Repeat
he: חזור

en: Time Format
he: סגנון זמן

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית
