jPlayer (7.x-2.0) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: None
ka: არცერთი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Not found
ka: ვერ მოიძებნა

en: Media
ka: მედია

en: Background color
ka: ფონის ფერი
