jPlayer (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: None
kk: Ешқайсысы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Background color
kk: Фон түсі
