jPlayer (7.x-2.0) - en to kn translation catalogue (11 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: Playlist
kn: ಚಲಾವಣಾ ಪಟ್ಟಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Repeat
kn: ಮರುಕಳಿಸು

en: Initial volume
kn: ಮೊದಲಿನ ಗಾತ್ರ
