jPlayer (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: None
nn: Ingen

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Repeat
nn: Repeter
