jPlayer (7.x-2.0) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: None
pl: Brak

en: Single
pl: Pojedynczy

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Repeat
pl: Powtórz

en: Time Format
pl: Format czasu

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie
