jPlayer (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: None
ro: Nimic

en: Single
ro: Singură

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Repeat
ro: Repetare

en: Time Format
ro: Format oră
