jPlayer (7.x-2.0) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: None
ru: Нет

en: Single
ru: Одиночная

en: Playlist
ru: Плейлист

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Not found
ru: Не найдено

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Repeat
ru: Повтор

en: Time Format
ru: Формат времени

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: Display hours
ru: Отображать часы

en: Display minutes
ru: Отображать минуты

en: Display seconds
ru: Отображать секунды
