jPlayer (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: Single
sk: Jediná

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Media
sk: Médiá

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Repeat
sk: Opakovanie

en: Time Format
sk: Formát času
