jPlayer (7.x-2.0) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: Single
ta: ஒற்றை

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு
