jPlayer (7.x-2.0) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: Single
ar: مفرد

en: User
ar: المستخدم

en: All
ar: الكل

en: Not found
ar: غير موجود

en: Media
ar: ميديا

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي
