jPlayer (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: Single
ast: Cenciellu

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Not found
ast: Nun s'alcontró

en: Background color
ast: Color de fondu
