jPlayer (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Single
be: Адзінкавы

en: Playlist
be: Плэйліст

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Not found
be: Не знойдзена

en: Media
be: Мультымедыя

en: Background color
be: Колер фона

en: Repeat
be: Паўтарыць
