jPlayer (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: None
cs: Žádné

en: User
cs: Uživatel

en: All
cs: Vše

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Media
cs: Média

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Repeat
cs: Opakovat

en: Kind
cs: Typ

en: Time Format
cs: Formát času

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky
