jPlayer (7.x-2.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Repeat
cy: Ail adrodd

en: Time Format
cy: Fformat Amser
