jPlayer (7.x-2.0) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: None
da: Ingen

en: Single
da: Enkelt

en: User
da: Bruger

en: All
da: Alle

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Repeat
da: Gentag

en: Time Format
da: Tidsformat
