jPlayer (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: None
eo: Neniu

en: Single
eo: Unuopa

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj
