jPlayer (7.x-2.0) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: Single
hr: Pojedinačno

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Media
hr: Mediji

en: Background color
hr: Boja pozadine
