jPlayer (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: None
hy: Ոչ մի

en: User
hy: Օգտագործող

en: Not found
hy: Չի գտնվել

en: Media
hy: Մեդիա

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն
