jPlayer (7.x-2.0) - en to it translation catalogue (11 entries)

en: Yes
it: Sì

en: None
it: Nessuno

en: Single
it: Singola

en: User
it: Utente

en: All
it: Tutti

en: Not found
it: Non trovato

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Repeat
it: Ripeti

en: Kind
it: Tipo

en: Time Format
it: Formato orario

en: Autoplay
it: Partenza automatica
