jPlayer (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: None
jv: Nihil

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Not found
jv: Ora ketemu

en: Background color
jv: Warna Background
