jPlayer (7.x-2.0) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: None
ku: هیچ

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما
