jPlayer (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: Single
lv: Vienkāršs

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Media
lv: Multivide

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Time Format
lv: Laika formāts

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana
