jPlayer (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: All
mn: Бүгд

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Background color
mn: Суурь өнгө
